Típus:
Ártól:
Település:
Árig:
Állapot:
Azonosító:
Rendezés: Véletlenszerü (random)

Rendezés: Legújabb

Rendezés: Legolcsóbb

Rendezés: Legnagyobb alapterület
Zalaegerszeg, Csács, zártkert
Zalaegerszeg, Csács, zártkert - Eladó zártkerti ingatlan Csácsban Zalaegerszegen
3.999.000 Ft.
Zalaegerszegi, csácsi hegyi, kb. 40 m2, részben felújított, lakható, igény esetén gyorsan költözhető, művelési ágból kivett zártkerti ingatlan (szőlő,gazdasági épület) eladó. Lakáscsere is lehetséges
Nagykanizsa, Bajcsa, családi ház
Nagykanizsa, Bajcsa, családi ház - Ház Bajcsán Nagykanizsa eladó téglaépítésü
4.600.000 Ft.
Nagykanizsa Bajcsán családi ház olcsón eladó
Balatongyörök, vendéglátó egység
Balatongyörök, vendéglátó egység - Balatongyörökön étterem, panzió eladó
99.999.000 Ft.
A Keszthelyi hegység lábánál, Balatongyörökön étterem, panzió eladó
Zalaegerszeg, Pózva, családi ház
Zalaegerszeg, Pózva, családi ház - Pózván Zalaegerszegen eladó családi ház
12.499.000 Ft.
Zalaegerszegen a Pózvai városrészben, téglaépítésű családi ház eladó sík telekkel. Az eladó ingatlanhoz tartozik egy Nyári konyha egy garázs és egy udvari medence is.
Zalaegerszeg, Landorhegy, zártkert
Zalaegerszeg, Landorhegy, zártkert - Eladó zártkerti ingatlan Zalaegerszegen, ház
8.999.000 Ft.
Zalaegerszeg Landorhegyen zártkerti ingatlan eladó. Gyönyörű kilátás, örök panoráma, kiváló tájolás !

Állás

Fellendülőben az ingatlanpiac. Dolgozzon velünk!

Ingatlanirodánk 2000-óta foglalkozik ingatlanok közvetítésével.

Főként Zalaegerszegen és környékén, Nagykanizsán, Hévízen, Keszthelyen, Nyugat-Balatonon és környékén közvetítünk lakásokat, házakat, ingatlanokat.

A következő álláslehetőséget kínáljuk:

Ingatlanértékesítő

Dolgozzon kötetlen munkaidőben ingatlanértékesítőként!

Kedvező feltételeket és magas jutalékot biztosítunk!

Azonnali belépéssel, akár mellékállásban is keresünk emberközpontú gondolkodású, sikerorientált kollégákat ingatlanértékesítésre Zala megyéből, Zalaegerszeg, Nagykanizsa, Lenti, Hévíz, Keszthely, Nyugat-Balaton térségéből. Friss nyugdíjas is jelentkezhet.

Kinek ajánljuk, hogy csatlakozzon hozzánk?

Aki szereti a változatos munkavégzést, szeret emberekkel foglalkozni, ért az emberek nyelvén, szeret segítséget nyújtani az elképzelések megvalósításához és mindezt úgy, hogy közben maga alakítja ki a saját munkatempóját.

Kinek előnyös a jutalékos rendszer?

A jutalékos rendszer annak még előnyösebb lehet, aki az átlagnál kitartóbban akar és tud dolgozni, mivel itt nincs bérplafon, a jövedelem nagymértékben függ a beletett munka mennyiségétől és a képességektől, rátermettségtől.

Szereti a kötetlenséget, nem szeretne állandóan bent ülni az irodában és meetingre járni?

A Das Haus Immobilien Kft-nél az ingatlanközvetítés főként nem irodai munka, a kollégák önállóan, kötetlen munkaidőben, a saját időbeosztásuk szerint dolgoznak, ezért nagyon jó lehetőség lehet Önnek, ha a "szabadságot" szereti, vagy szükséges az önálló időbeosztás.
A kötetlenség mellett bármilyen kérdés, probléma esetén telefonos, vagy emailos segitséget kaphat.

Miért mi?

– Zalaegerszeg, Zala megye egyik legrégebbi, 2000- óta működő ingatlanirodája vagyunk,
   felhalmozott tudással és tapasztalattal, amit szívesen megosztunk Önnel. Ezáltal, ha fogékony
   rá és kellően kitartó, praktikákat, fortélyokat sajátíthat el és idővel egy új szakmát is megtanulhat

– sikerünkhöz megfelelő alapot biztosít a Zalaegerszegen illetve Zala megyében végzett több mint 15 éves
   ingatlanforgalmazói tevékenységünk, valamint kiváló infrastrukturális és informatikai hátterünk, amely
   megbízhatóan szolgálja ingatlanhirdetéseink folyamatos megjelenítését.
   Cégünk 100%-ban magyar és saját tulajdonú, ezért munkánkat nagyfokú hatékonyság,
   ügyfélközpotúság és rugalmasság jellemzi

– segítjük a munkáját címekkel, amiket felvehet a portfóliójába

– együttműködünk más irodákkal és ami nagyon lényeges, nemcsak kizárólagos megbízások tekintetében
   működünk együtt partnereinkkel, így jóval több ingatlanunk eladására van esélye mások
   közreműködésével, segítségével

– az együttműködés eredményeként jóval szélesebb az ingatlan kínálatunk is, így jobban ki tudja szolgálni     az ingatlan kereső ügyfeleit, ezért az első naptól fogva lakóhelyétől függően kb. 200-400 ingatlant ajánlhat
    kereső ügyfeleinek, így akár gyorsabb jövedelemre tehet szert

– nálunk nincsenek rejtett költségek

– nemcsak ingatlanértékesítésből származhat a jutalék bevétele

– támogatjuk munkáját hitel közvetítés ügyintézésével is

– magas jutalékkal honoráljuk a munkáját

– rugalmas, kötetlen munkaidőben dolgozhat

– hosszú évek alatt bejáratott ügyvédi kapcsolatokkal rendelkezünk

Elvárások:

– jó kommunikációs készség

– középfokú végzettség

– felhasználói szintű számítógép kezelés

– üzletkötői, biztosítós, ingatlanos gyakorlat, pedagógusi végzettség előny, de nem feltétel

– vállalkozói igazolvány

Feladatok:

– eladó ingatlanok felkutatása ( telefonálás, hirdetések, szórólapozás, területbejárás, ajánlások,
   személyes kapcsolatok stb..)

– meglévő ingatlanok értékesítése

– eladókkal, vevőkkel való kapcsolattartás

– értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek precíz elvégzése

– hirdetett ingatlanokra jelentkező vevők igényeinek kiszolgálása

Ha rendelkezik középfokú végzettséggel, kérjük küldjön nekünk egy fényképes önéletrajzot e-mailen: info@dashaus.hu

Kezd talpra állni az ingatlanközvetítői szakma is
A piaci szereplők számának zsugorodása is megállhat az idei évben, a lakáspiaci élénkülés várhatóan növekedési pályára állítja majd az elmúlt években többszöri árbevétel-csökkenést elszenvedett, ingatlanközvetítéssel foglalkozó hazai vállalkozásokat. Bővebben…

Telefonos időpont egyeztető

Zalaegerszegen kizárólag gyakorlattal rendelkező telefonos időpont egyeztetőt keresünk másodállásban.
Feladat: hideg és meleg hívások bonyolítása.
Jogviszony: Megbízási, vagy vállalkozói.